Facebook Twitter Instagram
    Trending
    • 10 vragen aan Charles Smeets: ‘De overstap naar duurzame energie moet via het hoofd naar het hart’
    • Reisbureau voor mensen met een fysieke beperking opgericht
    • FloraNL verlegt koers en richt zich op klant bloemisten
    • 10 vragen aan Bart Spandaw: ‘Mijn manier om te groeien is door actief te zijn in netwerken’
    • 10 vragen aan Marieke Pijler: ‘Ik maak ondernemers onvergelijkbaar’
    • 10 vragen aan Remco Coerman: ‘Ik wil een autoriteit worden op het gebied van het locatie-ongebonden wonen’
    • World Parkinson Day: Ernst Daniël Smid sprak over leven met Parkinson
    • MediKIT lanceert pilot automatische postverwerking huisartsen
    Facebook Twitter Instagram
    Login
    Wees Meer
    • Home
    • Artikelen
      1. Duurzaamheid
      2. Gezondheid
      3. Financieel
      4. Maatschappelijk
      5. Ontwikkeling
      6. Zichtbaarheid
      Featured

      NL Cares zoekt vrijwilligers voor de Warme Winter Weken

      By Redactie Weesmeer30/11/20210
      Recent

      10 vragen aan Charles Smeets: ‘De overstap naar duurzame energie moet via het hoofd naar het hart’

      05/06/2025

      10 vragen aan Bart Spandaw: ‘Mijn manier om te groeien is door actief te zijn in netwerken’

      28/04/2025

      10 vragen aan Marieke Pijler: ‘Ik maak ondernemers onvergelijkbaar’

      24/04/2025
    • Nieuws

      Reisbureau voor mensen met een fysieke beperking opgericht

      21/05/2025

      FloraNL verlegt koers en richt zich op klant bloemisten

      14/05/2025

      Marc van Eck, Eric Kramer en Kimberly Ofori in Raad van Advies sociaal netwerk Follow

      07/04/2025

      Woning verkopen in Ede: wat u moet weten

      28/03/2025

      Enliven lanceert inclusieprogramma na succesvolle pilot bij Microsoft Nederland

      25/03/2025
    • Over ons
      • Visie
      • Contact
    Wees Meer
    You are at:Home»Nieuws»Ctalents en ContactCare helpen oproepkrachten van lingerieretailer SuperBra de lockdown door

    Ctalents en ContactCare helpen oproepkrachten van lingerieretailer SuperBra de lockdown door

    0
    By Redactie Weesmeer on 23/12/2021 Nieuws
    SuperBrafitter thuis aan het werk rechtenvrij

    Ctalents en ContactCare helpen oproepkrachten van lingerieretailer SuperBra de lockdown door

    SuperBra heeft met hulp van Ctalents en ContactCare een oplossing gevonden om oproepkrachten tijdens de lockdown aan het werk te houden en hun inkomen veilig te stellen.

    De oproepkrachten van lingerieretailbedrijf SuperBra kunnen door de lockdown niet doorwerken in de winkels. Maar dankzij de hulp van detacheringsbureaus Ctalents en ContactCare hoeven de oproepkrachten niet te vrezen voor hun inkomen. Anderhalve dag na de persconferentie kregen de oproepkrachten het verlossende woord dat zij tijdens de lockdown kunnen blijven doorwerken als ze dat willen en zo hun normale salaris uitbetaald kunnen krijgen.

    SuperBra directeur Floor van de Pavert vertelt: “Ik ken Sandra Ballij en Jasper Meerding, de ondernemers achter Ctalents en ContactCare, via het ondernemersleerprogramma EO Accelerator. Ik ben ontzettend dankbaar dat zij zo snel een mogelijkheid konden creëren voor mijn meiden om door te werken. In de vorige lockdown heb ik mijn oproepkrachten nog deels kunnen laten doorwerken, maar SuperBra krijgt nauwelijks overheidssteun dus onze reserves zijn nu echt op. Ik ben blij dat dankzij deze hulp uit mijn netwerk mijn meiden zich geen zorgen hoeven te maken over hun inkomen.”

    De vijf oproepkrachten die hier gebruik van maken zijn in het normale leven ‘SuperBrafitters’ in de winkels in Rotterdam en Utrecht.

    Dankzij de snelle actie van de detacheringsbureaus kunnen de winkelmedewerkers tijdens de lockdown aan de slag op kantoor in Amersfoort. Ze kunnen ook vanuit huis werken, waar ze zich bezighouden met administratieve en klantenservice werkzaamheden.

    Over SuperBra

    SuperBra is een snelgroeiende lingeriewinkelketen met twee fysieke winkels en een webshop. De SuperBrawinkels in Rotterdam en Utrecht hebben altijd meer dan 100 BHmaten op voorraad. De tweede SuperBrawinkel opende een week voor de eerste lockdown. Het bedrijf valt bijna geheel buiten de steunregelingen voor ondernemers. Dit komt doordat er een nieuwe vestiging geopend is en door de snelle groei in het jaar voorafgaand aan de pandemie. SuperBra eigenaar Floor van de Pavert werd in 2020 genomineerd voor de prijs “Rotterdamse Zakenvrouw van het Jaar”. Dit jaar werd ze gekozen tot Beste Ondernemer van Utrecht van 2021.

    www.superbra.nl

    Over ContactCare

    ContactCare is een allround dienstverlener op het gebied van klantcontact. Naast outsourcing verzorgt ContactCare getraind klantcontactpersoneel op locatie, consultancy en opleidingstrajecten voor externe klanten.

    www.contactcare.nl

    Over Ctalents

    Ctalents verbindt werkzoekenden met een auditieve of visuele beperking aan organisaties die werken aan inclusie. Het is de missie van Ctalents om de hoge werkloosheidcijfers bij deze doelgroep duurzaam te verlagen naar 20%. Dankzij de inmiddels bewezen succesformule is 90% van de mensen na een jaar nog steeds succesvol aan het werk!

    Ctalents.nl. Als inclusie gewoon moet werken.

    Je las dit artikel op WeesMeer, hét nieuwsplatform voor ondernemers met ambitie

    Altijd op de hoogte blijven van ons laatste nieuws? Abonneer je dan op onze nieuwsbrief.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Redactie Weesmeer

      Heb jij interessant ondernemersnieuws of een inhoudelijk artikel passend bij een van de categorieën van WeesMeer? Mail ons redactie@weesmeer.nl

      Related Posts

      Reisbureau voor mensen met een fysieke beperking opgericht

      21/05/2025

      FloraNL verlegt koers en richt zich op klant bloemisten

      14/05/2025

      Marc van Eck, Eric Kramer en Kimberly Ofori in Raad van Advies sociaal netwerk Follow

      07/04/2025

      Comments are closed.

      • LinkedIn
      • Facebook
      • Twitter
      About

      Help mee om WeesMeer verder uit te bouwen.

      Deel je onze visie en wil je een bijdrage leveren aan het verder uitbouwen van WeesMeer?

      Stuur een mail naar info@weesmeer.nl en laten we de mogelijkheden bespreken.

      Recent posts

      10 vragen aan Charles Smeets: ‘De overstap naar duurzame energie moet via het hoofd naar het hart’

      05/06/2025

      Reisbureau voor mensen met een fysieke beperking opgericht

      21/05/2025

      FloraNL verlegt koers en richt zich op klant bloemisten

      14/05/2025
      Categorieën
      Copyright © 2023 | www.WeesMeer.nl
      • Privacy
      • Visie
      • Contact

      Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

      Sign In or Register

      Welcome Back!

      Login to your account below.

      Lost password?