Facebook Twitter Instagram
    Trending
    • FloraNL verlegt koers en richt zich op klant bloemisten
    • 10 vragen aan Bart Spandaw: ‘Mijn manier om te groeien is door actief te zijn in netwerken’
    • 10 vragen aan Marieke Pijler: ‘Ik maak ondernemers onvergelijkbaar’
    • 10 vragen aan Remco Coerman: ‘Ik wil een autoriteit worden op het gebied van het locatie-ongebonden wonen’
    • World Parkinson Day: Ernst Daniël Smid sprak over leven met Parkinson
    • MediKIT lanceert pilot automatische postverwerking huisartsen
    • Marc van Eck, Eric Kramer en Kimberly Ofori in Raad van Advies sociaal netwerk Follow
    • Woning verkopen in Ede: wat u moet weten
    Facebook Twitter Instagram
    Login
    Wees Meer
    • Home
    • Artikelen
      1. Duurzaamheid
      2. Gezondheid
      3. Financieel
      4. Maatschappelijk
      5. Ontwikkeling
      6. Zichtbaarheid
      Featured

      NL Cares zoekt vrijwilligers voor de Warme Winter Weken

      By Redactie Weesmeer30/11/20210
      Recent

      10 vragen aan Bart Spandaw: ‘Mijn manier om te groeien is door actief te zijn in netwerken’

      28/04/2025

      10 vragen aan Marieke Pijler: ‘Ik maak ondernemers onvergelijkbaar’

      24/04/2025

      10 vragen aan Remco Coerman: ‘Ik wil een autoriteit worden op het gebied van het locatie-ongebonden wonen’

      17/04/2025
    • Nieuws

      FloraNL verlegt koers en richt zich op klant bloemisten

      14/05/2025

      Marc van Eck, Eric Kramer en Kimberly Ofori in Raad van Advies sociaal netwerk Follow

      07/04/2025

      Woning verkopen in Ede: wat u moet weten

      28/03/2025

      Enliven lanceert inclusieprogramma na succesvolle pilot bij Microsoft Nederland

      25/03/2025

      Drukwerkdeal genomineerd voor B2B Award van Shopping Awards

      25/03/2025
    • Over ons
      • Visie
      • Contact
    Wees Meer
    You are at:Home»Nieuws»Fectar en RTC’s in Vlaanderen voorzien 750 Vlaamse scholen van XR-educatie

    Fectar en RTC’s in Vlaanderen voorzien 750 Vlaamse scholen van XR-educatie

    0
    By Redactie Weesmeer on 21/05/2024 Nieuws
    Fectar

    Fectar, een XR-creatieplatform voor VR en AR, gaat samenwerken met de Regionale Technologische Centra in België. Dankzij dit partnerschap kunnen 750 scholen in Vlaanderen geavanceerde XR-technologieën integreren in hun curriculum, waarmee er een nieuwe standaard wordt gezet voor educatieve innovatie.

    Fectar biedt een uitgebreid educatief pakket, inclusief de gratis VR/AR Fectar-app, Fectar Studio voor het creëren van XR-lessen, en een breed scala aan educatief materiaal met onder andere lesboeken en kant-en-klare lessen. Dit initiatief vormt een belangrijke mijlpaal in het gebruik van Extended Reality in de educatieve sector en onderstreept de toewijding van Fectar aan het verrijken van leerervaringen wereldwijd.

    Nieuwe dimensie

    “De RTC’s en Fectar brengen gezamenlijk de kracht van XR-technologie naar de klaslokalen in Vlaanderen, waardoor we een nieuwe dimensie van leren mogelijk maken die zowel boeiend als effectief is”, zegt Eugène Kuipers, CEO en oprichter van Fectar. “Bij Fectar geloven we dat de toekomst van onderwijs ligt in het benutten van technologische innovaties om de leerervaring te verrijken. Dit partnerschap staat symbool voor onze toewijding aan het voorbereiden van studenten op een toekomst waarin digitale vaardigheden onontbeerlijk zijn.”

    Belangrijkste punten:

    • Innovatief partnerschap: De RTC’s en Fectar bundelen hun krachten om 750 Vlaamse scholen te voorzien van geavanceerde XR-technologieën, die een impact zullen hebben op de educatieve sector.
    • Toegankelijke technologie: Met het gebruiksvriendelijke platform van Fectar kunnen docenten zonder programmeerkennis XR-lessen ontwikkelen, wat de drempel voor het implementeren van innovatieve technologieën in het onderwijs verlaagt.
    • Educatieve verrijking: De samenwerking belooft een verrijkte leerervaring te zijn voor zowel studenten als docenten door het aanbieden van interactieve en immersieve leermiddelen.

    XR-innovatie

    Fectar zet zich in om de grenzen van educatieve technologie te verleggen en toegankelijke, impactvolle leerervaringen te bieden. Met 7 miljoen downloads van de app wereldwijd en een groeiende aanwezigheid in het onderwijs, bevindt Fectar zich in de voorhoede van XR-innovatie in de klas.

    De RTC’s ondersteunen leraren en leerlingen in Vlaanderen door het versterken van kennis en vaardigheden bij leerlingen en leraren in het technisch en beroepsgericht onderwijs. Ze organiseren en faciliteren opleidingen en bieden de noodzakelijke infrastructuur en apparatuur, met als doel het realiseren van een optimale verbinding tussen onderwijs en arbeidsmarkt. Hun toewijding aan het faciliteren van educatieve en professionele ontwikkeling is een essentiële schakel in de keten van innovatief onderwijs.

    Fectar 

    Fectar is begin 2020 gelanceerd en telt wereldwijd al bijna 7 miljoen downloads, wat Fectar één van de grootste XR-apps ter wereld maakt. Het stelt gebruikers in staat om met alle apparaten (zowel VR als AR) samen te werken in een op maat gemaakte interactieve 3D-ervaring. De Fectar-app is gratis beschikbaar in de app stores van Android en Apple. Het bedrijf is gevestigd in Den Bosch, waar het een XR Experience Center heeft voor het onderwijs en voor het bedrijfsleven. Meer informatie: https://fectar.com/



    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Redactie Weesmeer

      Heb jij interessant ondernemersnieuws of een inhoudelijk artikel passend bij een van de categorieën van WeesMeer? Mail ons redactie@weesmeer.nl

      Related Posts

      FloraNL verlegt koers en richt zich op klant bloemisten

      14/05/2025

      Marc van Eck, Eric Kramer en Kimberly Ofori in Raad van Advies sociaal netwerk Follow

      07/04/2025

      Woning verkopen in Ede: wat u moet weten

      28/03/2025

      Comments are closed.

      • LinkedIn
      • Facebook
      • Twitter
      • 10 praktische tips tegen werkstress
      • Vertaalsector schrijft geschiedenis met convenant voor gezonde toekomstbestendige samenwerking
      • Gaston Schul breidt uit naar Verenigd Koninkrijk en kan MKB beter ondersteunen bij Brexit
      • Els Korsten van koeienfotograaf tot ‘Beste trouwfotograaf Benelux’
      • Free publicity bureau voor tech DelanoPR gaat verder als PRGoeroes

      About

      Help mee om WeesMeer verder uit te bouwen.

      Deel je onze visie en wil je een bijdrage leveren aan het verder uitbouwen van WeesMeer?

      Stuur een mail naar info@weesmeer.nl en laten we de mogelijkheden bespreken.

      Recent posts

      FloraNL verlegt koers en richt zich op klant bloemisten

      14/05/2025

      10 vragen aan Bart Spandaw: ‘Mijn manier om te groeien is door actief te zijn in netwerken’

      28/04/2025

      10 vragen aan Marieke Pijler: ‘Ik maak ondernemers onvergelijkbaar’

      24/04/2025
      Categorieën
      Copyright © 2023 | www.WeesMeer.nl
      • Privacy
      • Visie
      • Contact

      Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

      Sign In or Register

      Welcome Back!

      Login to your account below.

      Lost password?
      We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze site zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van deze site, gaan we ervan uit dat je ermee instemt.Ok