Facebook Twitter Instagram
    Trending
    • FloraNL verlegt koers en richt zich op klant bloemisten
    • 10 vragen aan Bart Spandaw: ‘Mijn manier om te groeien is door actief te zijn in netwerken’
    • 10 vragen aan Marieke Pijler: ‘Ik maak ondernemers onvergelijkbaar’
    • 10 vragen aan Remco Coerman: ‘Ik wil een autoriteit worden op het gebied van het locatie-ongebonden wonen’
    • World Parkinson Day: Ernst Daniël Smid sprak over leven met Parkinson
    • MediKIT lanceert pilot automatische postverwerking huisartsen
    • Marc van Eck, Eric Kramer en Kimberly Ofori in Raad van Advies sociaal netwerk Follow
    • Woning verkopen in Ede: wat u moet weten
    Facebook Twitter Instagram
    Login
    Wees Meer
    • Home
    • Artikelen
      1. Duurzaamheid
      2. Gezondheid
      3. Financieel
      4. Maatschappelijk
      5. Ontwikkeling
      6. Zichtbaarheid
      Featured

      NL Cares zoekt vrijwilligers voor de Warme Winter Weken

      By Redactie Weesmeer30/11/20210
      Recent

      10 vragen aan Bart Spandaw: ‘Mijn manier om te groeien is door actief te zijn in netwerken’

      28/04/2025

      10 vragen aan Marieke Pijler: ‘Ik maak ondernemers onvergelijkbaar’

      24/04/2025

      10 vragen aan Remco Coerman: ‘Ik wil een autoriteit worden op het gebied van het locatie-ongebonden wonen’

      17/04/2025
    • Nieuws

      FloraNL verlegt koers en richt zich op klant bloemisten

      14/05/2025

      Marc van Eck, Eric Kramer en Kimberly Ofori in Raad van Advies sociaal netwerk Follow

      07/04/2025

      Woning verkopen in Ede: wat u moet weten

      28/03/2025

      Enliven lanceert inclusieprogramma na succesvolle pilot bij Microsoft Nederland

      25/03/2025

      Drukwerkdeal genomineerd voor B2B Award van Shopping Awards

      25/03/2025
    • Over ons
      • Visie
      • Contact
    Wees Meer
    You are at:Home»Artikelen»Angels & Dragons maakt investeren in mkb-bedrijven zo laagdrempelig mogelijk

    Angels & Dragons maakt investeren in mkb-bedrijven zo laagdrempelig mogelijk

    0
    By Redactie Weesmeer on 24/01/2023 Artikelen, Nieuws
    Edwin Julia uitgelicht

    Angels & Dragons maakt investeren in mkb-bedrijven zo laagdrempelig mogelijk

    Growth Accelerators Edwin & Julia laten in hun YouTube-liveshow ‘Angels & Dragons’ op 7 februari 2023 om 20.00 uur zien hoe je kunt (starten met) investeren in groeiende mkb-bedrijven. Iedereen is welkom bij de liveshow waar bedrijven zich presenteren en om hen financieel of met hun netwerk te ondersteunen.

    Investeerders investeren veel in vastgoed, maar dit is door wet- en regelgeving in Nederland veel minder aantrekkelijk geworden. De overdrachtsbelasting werd verhoogd en vergunningen verder aangescherpt. Tevens investeren mensen veel in aandelen op de beurs, waarmee je investeert in grote bedrijven waarop je als investeer geen grip kan krijgen. Door te investeren in mkb-bedrijven help je lokale ondernemers en economie groeien.

    Lokale ondernemers helpen

    Tijdens de YouTube-liveshow ‘Angels & Dragons’ van Growth Accelerators Edwin & Julia presenteren Nederlandse bedrijven zich die op zoek zijn naar investeerders. Iedere geïnteresseerde kan deze bedrijven steunen met een financiële bijdrage, hun netwerk en/of kennis. De oprichters van de liveshow geven elke maand een masterclass over hoe je een betere investeerder wordt. Daarnaast zoeken zij elke maand nieuwe innovatieve bedrijven om te helpen met groeien.

    400.000 euro startkapitaal voor Bon Hydroponics

    Tijdens de vorige editie van de YouTube-liveshow presenteerde Bon Hydroponics zich. Dat bedrijf heeft als doel om 5.000 m2 aan kassen te bouwen om de zelfvoorzienendheid van Curaçao te vergroten. Binnen een week na de presentatie was de gewenste investering van 400.000 euro rond. Ondernemer Edwin Schaafsma legt uit waarom het zijn passie is om te investeren in mkb-bedrijven: “Het is geweldig om te kunnen investeren in bedrijven uit een branche met een ondernemer aan het roer waar je een klik mee hebt. Door te investeren in mkb-bedrijven help je de lokale ondernemer en economie groeien.”

    Lees ook: Julia Kizimenko: “Het leven is echt te kort om je dagen op kantoor door te brengen”

    Zelfvoorzienend Curaçao

    De ondernemers achter Bon Hydroponics hadden hun plan voor deze farm al langer liggen, maar konden geen startkapitaal vinden. Growth Accelerators Edwin & Julia hebben hen geholpen aan een goede pitchdeck en de mogelijkheid gegeven om te pitchen in hun liveshow ‘Angels & Dragons’. Binnen een week na de presentatie was de gewenste investering van 400.000 euro rond. De ondernemers achter Bon Hydroponics hebben inmiddels de grond verworven en starten met de bouw van een 5.500 m2 groot kassencomplex voor het kweken van bladgroenten en kruiden op deepwater hydroponics. Een biologische aanpak die energiezuinig, waterbesparend en vrij van bestrijdingsmiddelen is. Edwin & Julia vertellen: “Wij zijn trots op deze enorme ontwikkeling die Bon Hydroponics doormaakt. Ook wij hebben in hen geïnvesteerd omdat we het jammer vinden dat bijna alle groentes op Curaçao vanuit Nederland worden ingevlogen. Zij laten zien dat dit duurzamer kan en zetten hiermee een flinke stap in de zelfvoorzienendheid van het eiland.”

    Over Edwin & Julia:

    Het ondernemerskoppel Edwin Schaafsma en Julia Kizimenko helpt ondernemers op weg naar groei en succes. Zij delen hun business-ervaring en knowhow met ondernemers waardoor het groeiproces soepel verloopt.

    Website: Edwin & Julia

    Je las een artikel van WeesMeer, hét nieuwsplatform voor ondernemers met ambitie

    Altijd op de hoogte blijven van ons laatste nieuws? Abonneer je dan op onze nieuwsbrief.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Redactie Weesmeer

      Heb jij interessant ondernemersnieuws of een inhoudelijk artikel passend bij een van de categorieën van WeesMeer? Mail ons redactie@weesmeer.nl

      Related Posts

      FloraNL verlegt koers en richt zich op klant bloemisten

      14/05/2025

      10 vragen aan Bart Spandaw: ‘Mijn manier om te groeien is door actief te zijn in netwerken’

      28/04/2025

      10 vragen aan Marieke Pijler: ‘Ik maak ondernemers onvergelijkbaar’

      24/04/2025

      Comments are closed.

      • LinkedIn
      • Facebook
      • Twitter
      • 10 praktische tips tegen werkstress
      • Vertaalsector schrijft geschiedenis met convenant voor gezonde toekomstbestendige samenwerking
      • Gaston Schul breidt uit naar Verenigd Koninkrijk en kan MKB beter ondersteunen bij Brexit
      • Els Korsten van koeienfotograaf tot ‘Beste trouwfotograaf Benelux’
      • Free publicity bureau voor tech DelanoPR gaat verder als PRGoeroes

      About

      Help mee om WeesMeer verder uit te bouwen.

      Deel je onze visie en wil je een bijdrage leveren aan het verder uitbouwen van WeesMeer?

      Stuur een mail naar info@weesmeer.nl en laten we de mogelijkheden bespreken.

      Recent posts

      FloraNL verlegt koers en richt zich op klant bloemisten

      14/05/2025

      10 vragen aan Bart Spandaw: ‘Mijn manier om te groeien is door actief te zijn in netwerken’

      28/04/2025

      10 vragen aan Marieke Pijler: ‘Ik maak ondernemers onvergelijkbaar’

      24/04/2025
      Categorieën
      Copyright © 2023 | www.WeesMeer.nl
      • Privacy
      • Visie
      • Contact

      Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

      Sign In or Register

      Welcome Back!

      Login to your account below.

      Lost password?
      We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze site zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van deze site, gaan we ervan uit dat je ermee instemt.Ok