Facebook Twitter Instagram
    Trending
    • 10 vragen aan Charles Smeets: ‘De overstap naar duurzame energie moet via het hoofd naar het hart’
    • Reisbureau voor mensen met een fysieke beperking opgericht
    • FloraNL verlegt koers en richt zich op klant bloemisten
    • 10 vragen aan Bart Spandaw: ‘Mijn manier om te groeien is door actief te zijn in netwerken’
    • 10 vragen aan Marieke Pijler: ‘Ik maak ondernemers onvergelijkbaar’
    • 10 vragen aan Remco Coerman: ‘Ik wil een autoriteit worden op het gebied van het locatie-ongebonden wonen’
    • World Parkinson Day: Ernst Daniël Smid sprak over leven met Parkinson
    • MediKIT lanceert pilot automatische postverwerking huisartsen
    Facebook Twitter Instagram
    Login
    Wees Meer
    • Home
    • Artikelen
      1. Duurzaamheid
      2. Gezondheid
      3. Financieel
      4. Maatschappelijk
      5. Ontwikkeling
      6. Zichtbaarheid
      Featured

      NL Cares zoekt vrijwilligers voor de Warme Winter Weken

      By Redactie Weesmeer30/11/20210
      Recent

      10 vragen aan Charles Smeets: ‘De overstap naar duurzame energie moet via het hoofd naar het hart’

      05/06/2025

      10 vragen aan Bart Spandaw: ‘Mijn manier om te groeien is door actief te zijn in netwerken’

      28/04/2025

      10 vragen aan Marieke Pijler: ‘Ik maak ondernemers onvergelijkbaar’

      24/04/2025
    • Nieuws

      Reisbureau voor mensen met een fysieke beperking opgericht

      21/05/2025

      FloraNL verlegt koers en richt zich op klant bloemisten

      14/05/2025

      Marc van Eck, Eric Kramer en Kimberly Ofori in Raad van Advies sociaal netwerk Follow

      07/04/2025

      Woning verkopen in Ede: wat u moet weten

      28/03/2025

      Enliven lanceert inclusieprogramma na succesvolle pilot bij Microsoft Nederland

      25/03/2025
    • Over ons
      • Visie
      • Contact
    Wees Meer
    You are at:Home»Nieuws»Onemeeting.com start full-service marketing-, sales- en reserveringsservice voor bedrijven met meetingcapaciteit

    Onemeeting.com start full-service marketing-, sales- en reserveringsservice voor bedrijven met meetingcapaciteit

    0
    By Redactie Weesmeer on 16/07/2020 Nieuws
    Onemeeting.com gaat bedrijven met meetingcapaciteit commerciële processen volledig uit handen nemen. Deze totaaloplossing genaamd Connected is mogelijk dankzij de inzet van een schaalbaar reserveringsteam en een sales- en marketingteam. Het deskundige reserveringsteam verzorgt het hele boekingsproces van aanvraag tot aftersales en facturatie. Dit doen ze met het door Onemeeting.com ontwikkelde reserveringssysteem, genaamd Onemeeting System (OMS). Het vakkundige sales- en marketingteam verbindt contract- en aanbestedingsklanten aan locaties en regelt de marketing, online zichtbaarheid en het bereik.

    Onemeeting.com start full-service marketing-, sales- en reserveringsservice voor bedrijven met meetingcapaciteit

    Amersfoort, 15 juli 2020 – Onemeeting.com gaat bedrijven met meetingcapaciteit commerciële processen volledig uit handen nemen. Deze totaaloplossing genaamd Connected is mogelijk dankzij de inzet van een schaalbaar reserveringsteam en een sales- en marketingteam. Het deskundige reserveringsteam verzorgt het hele boekingsproces van aanvraag tot aftersales en facturatie. Dit doen ze met het door Onemeeting.com ontwikkelde reserveringssysteem, genaamd Onemeeting System (OMS). Het vakkundige sales- en marketingteam verbindt contract- en aanbestedingsklanten aan locaties en regelt de marketing, online zichtbaarheid en het bereik.

    De verplichte 1,5 metermaatregel in verband met het coronavirus heeft grote gevolgen voor bedrijven in de meeting- en eventbranche. Vergaderlocaties leveren soms ruim 70% van hun capaciteit in om 1,5 meter afstand tussen personen te kunnen faciliteren. Maar onbalans in omzet en overheadkosten speelt ook bij andere bedrijven met meetingcapaciteit, zoals restaurants, eventcenters, cateraars, musea, stadions en kastelen. Onemeeting.com biedt met Connected een crisisbestendige oplossing door inzet van ervaren teams. Met deze dienst verzorgt Onemeeting.com alle commerciële processen voor locaties.

    One-Meeting team | Het vakkundige sales- en marketingteam verbindt contract- en aanbestedingsklanten aan locaties en regelt de marketing, online zichtbaarheid en het bereik.

    Connected

    Een Connected-partner profiteert van een totaaloplossing op het gebied van reserveringen, marketing én sales. Onemeeting.com bezorgt Connected-partners door middel van de gebundelde sales- en marketingafdelingen groeikansen en commerciële daadkracht. Als intermediair biedt Onemeeting.com Connected-partners toegang tot nationale contractklanten en Europese aanbestedingsklanten.

    Van Activate, naar Business en Connected

    Connected is een aanvulling op een arsenaal van diensten die Onemeeting.com al uitvoert, namelijk Activate en Business. Bij Activate biedt Onemeeting.com online marketingdiensten aan waarbij ze online zicht- en vindbaarheid voor locaties verzorgen. Hiervoor zijn drie verschillende abonnementen mogelijk. Business betreft boekingen, sales- en contractactiviteiten.

    Onemeeting.com-directeur Madeloes van Rooijen-Karremans: “Zodra een locatie geactiveerd is op Onemeeting.com willen onze Meeting Experts graag direct boekingen van opdrachtgevers plaatsen bij locaties.” Diensten Activate en Business sluiten goed op elkaar aan volgens Van Rooijen-Karremans: “Van ‘Activate naar Business’ betekent dat onze (contract)klanten over voldoende informatie beschikken om snel, eenvoudig en direct een boeking te kunnen plaatsen.” Connected maakt het ABC van Onemeeting.com compleet.

    Onemeeting.com verzorgt naast dit ABC ook losse marketingactiviteiten zoals het maken van video’s, het bouwen van websites en het in kaart brengen van de volledige customer journey. Marketing Manager Laura Arp noemt dit: “een ideale oplossing voor locaties die noodgedwongen hun marketingcapaciteit moesten terugschroeven.” Arp voegt daaraan toe: “Het aanbieden van deze losse activiteiten zorgt voor conversiegerichte acties.”

    Onemeeting System (OMS)

    Een essentieel onderdeel van Connected is OMS. OMS fungeert als centraal systeem waarin Onemeeting.com de processen van de locatie integreert en optimaliseert. Dat maakt het mogelijk om direct online te boeken op basis van actuele beschikbaarheid. Zo boek je een vergaderlocatie net zo eenvoudig online als een hotelkamer. Onemeeting.com is de eerste partij die dit systeem voor de meetingbranche heeft gerealiseerd.

    Je las dit artikel op WeesMeer, hét nieuwsplatform voor ondernemers met ambitie

    Altijd op de hoogte blijven van ons laatste nieuws? Abonneer je dan op onze nieuwsbrief.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Redactie Weesmeer

      Heb jij interessant ondernemersnieuws of een inhoudelijk artikel passend bij een van de categorieën van WeesMeer? Mail ons redactie@weesmeer.nl

      Related Posts

      Reisbureau voor mensen met een fysieke beperking opgericht

      21/05/2025

      FloraNL verlegt koers en richt zich op klant bloemisten

      14/05/2025

      Marc van Eck, Eric Kramer en Kimberly Ofori in Raad van Advies sociaal netwerk Follow

      07/04/2025

      Leave A Reply

      Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

      • LinkedIn
      • Facebook
      • Twitter
      About

      Help mee om WeesMeer verder uit te bouwen.

      Deel je onze visie en wil je een bijdrage leveren aan het verder uitbouwen van WeesMeer?

      Stuur een mail naar info@weesmeer.nl en laten we de mogelijkheden bespreken.

      Recent posts

      10 vragen aan Charles Smeets: ‘De overstap naar duurzame energie moet via het hoofd naar het hart’

      05/06/2025

      Reisbureau voor mensen met een fysieke beperking opgericht

      21/05/2025

      FloraNL verlegt koers en richt zich op klant bloemisten

      14/05/2025
      Categorieën
      Copyright © 2023 | www.WeesMeer.nl
      • Privacy
      • Visie
      • Contact

      Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

      Sign In or Register

      Welcome Back!

      Login to your account below.

      Lost password?
      We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze site zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van deze site, gaan we ervan uit dat je ermee instemt.Ok