Facebook Twitter Instagram
    Trending
    • Boek Ellen Botman succesvol gelanceerd
    • Ellen van Hemert (Drukwerkdeal): ‘We zijn veel te bescheiden over duurzaamheid’
    • Prijzen winnen bij speciale jubileumactie Drukwerkdeal
    • Tien vragen aan Ellen Botman (Happy Brain Clinics): ‘Je hoeft bij ons niet te praten over je gevoel’
    • Groeiend ziekteverzuim in de zorg: kijk verder dan de zieke medewerker
    • In 6 stappen een online event organiseren dat écht werkt
    • Acht vragen aan Rik te Buck (TAB): ‘Durf als ondernemer te veranderen’
    • Drukwerkdeal komt samen met Pleun’s Regenboogijsjes in actie
    Facebook Twitter Instagram
    Login
    Wees Meer
    • Home
    • Artikelen
      1. Duurzaamheid
      2. Gezondheid
      3. Financieel
      4. Maatschappelijk
      5. Ontwikkeling
      6. Zichtbaarheid
      Featured

      NL Cares zoekt vrijwilligers voor de Warme Winter Weken

      By Redactie Weesmeer30/11/20210
      Recent

      Ellen van Hemert (Drukwerkdeal): ‘We zijn veel te bescheiden over duurzaamheid’

      09/09/2025

      Tien vragen aan Ellen Botman (Happy Brain Clinics): ‘Je hoeft bij ons niet te praten over je gevoel’

      03/09/2025

      In 6 stappen een online event organiseren dat écht werkt

      27/08/2025
    • Nieuws

      Boek Ellen Botman succesvol gelanceerd

      10/09/2025

      Prijzen winnen bij speciale jubileumactie Drukwerkdeal

      04/09/2025

      Groeiend ziekteverzuim in de zorg: kijk verder dan de zieke medewerker

      28/08/2025

      Drukwerkdeal komt samen met Pleun’s Regenboogijsjes in actie

      21/08/2025

      Aangetekend Mailen: een veilig alternatief voor fysieke bezorging aangetekende brieven

      15/07/2025
    • Over ons
      • Visie
      • Contact
    Wees Meer
    You are at:Home»Nieuws»Lancering eerste training rond agressie voor management van apotheken

    Lancering eerste training rond agressie voor management van apotheken

    0
    By Redactie Weesmeer on 22/07/2022 Nieuws, Ontwikkeling
    2022 07 12 KCVA.docx

    Lancering eerste training rond agressie voor management van apotheken

    Het Kenniscentrum voor Agressie (KCVA) en de Apotheek Totaal Groep lanceren samen de eerste training ‘Bedrijfsmatige kijk op agressie’ voor het management van apotheken. De trainingen worden in september georganiseerd op vier verschillende locaties in Nederland. De eerste training is op 19 september in Zwolle.

     

    Training rond aggressie voor management in apotheken

    Agressie is een veel voorkomend thema in organisaties en vanuit de overheid is het verplicht om hiervoor een plan van aanpak te hebben. Ook apothekers zoeken naar de beste manier om in te spelen op deze situaties en, nog liever, deze te voorkomen. Om hen te helpen is in opdracht van De Apotheek Totaal Groep een training ontwikkeld met specifiek aandacht voor de managementkant van het omgaan met agressie. Hiervoor is gekozen voor de expertise van het KCVA om deze training te geven in september. De training sluit aan op de wettelijke verplichtingen volgens het Arbobesluit en het Burgerlijk Wetboek.

    Bedrijfsmatige kijk op agressie

    Tijdens de managementtraining ‘Bedrijfsmatige kijk op agressie’ ontvangen apothekers en andere belangstellenden informatie en kennis over waaraan een apotheek moet voldoen, wat er preventief kan worden gedaan, welke 11 maatregelen de apotheker dient te treffen om de werknemer te beschermen tegen agressie en wat de effecten binnen het team zijn als er agressie heeft plaatsgevonden in de apotheek. Een extra onderdeel is leren omgaan met mogelijke agressie binnen het team.

    Inhoud en deelname

    De training is een initiatief van het KCVA en de Apotheek Totaal groep en vindt van 19 t/m 28 september 2022 plaats op diverse locaties in heel Nederland.

    Twee experts verzorgen het programma:

    • Ed Nouwen (Eigenaar / directeur Kenniscentrum voor agressie met een achtergrond binnen Justitie, politie en diverse zorginstellingen)
    • Peter Felen (directeur Apotheek totaalgroep, opgeleid als psycholoog en werkend als trainer en adviseur om veranderingen binnen organisaties te ondersteunen).

    De training is voor iedereen toegankelijk, er is een open inschrijving voor apothekers uit heel Nederland. Accreditatie voor hen is aangevraagd. Andere belangstellende werkgevers, directeuren en leidinggevenden zijn ook welkom. Indien gewenst, kunnen ook zij accreditatie aanvragen. De training sluit aan op de wettelijke verplichtingen volgens het Arbobesluit en het Burgerlijk Wetboek. Meer informatie over deelname, locaties en data: Workshop: Bedrijfsmatige kijk op agressie | Apotheek Totaal Groep.

    Over KCVA

    Het Kenniscentrum voor Agressie (KCVA) is het Nederlandse opleidings- en trainingsinstituut voor alle diensten op het gebied van agressiehantering, omgaan met geweld en spanningsvolle situaties.
    Meer informatie: https://kcva.eu/

    Je las een artikel van WeesMeer, hét nieuwsplatform voor ondernemers met ambitie

    Altijd op de hoogte blijven van ons laatste nieuws? Abonneer je dan op onze nieuwsbrief.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Redactie Weesmeer

      Heb jij interessant ondernemersnieuws of een inhoudelijk artikel passend bij een van de categorieën van WeesMeer? Mail ons redactie@weesmeer.nl

      Related Posts

      Boek Ellen Botman succesvol gelanceerd

      10/09/2025

      Ellen van Hemert (Drukwerkdeal): ‘We zijn veel te bescheiden over duurzaamheid’

      09/09/2025

      Prijzen winnen bij speciale jubileumactie Drukwerkdeal

      04/09/2025

      Comments are closed.

      • LinkedIn
      • Facebook
      • Twitter
      About

      Help mee om WeesMeer verder uit te bouwen.

      Deel je onze visie en wil je een bijdrage leveren aan het verder uitbouwen van WeesMeer?

      Stuur een mail naar info@weesmeer.nl en laten we de mogelijkheden bespreken.

      Recent posts

      Boek Ellen Botman succesvol gelanceerd

      10/09/2025

      Ellen van Hemert (Drukwerkdeal): ‘We zijn veel te bescheiden over duurzaamheid’

      09/09/2025

      Prijzen winnen bij speciale jubileumactie Drukwerkdeal

      04/09/2025
      Categorieën
      Copyright © 2023 | www.WeesMeer.nl
      • Privacy
      • Visie
      • Contact

      Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

      Sign In or Register

      Welcome Back!

      Login to your account below.

      Lost password?
      We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze site zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van deze site, gaan we ervan uit dat je ermee instemt.