Facebook Twitter Instagram
    Trending
    • Ontdek de wereld van groothandel kinderspeelgoed
    • Antonija Čagalj, CEO Yachtmaster Group: ‘Voor ons gaat het niet om steeds groter worden, maar om steeds beter worden.’
    • Nieuw ‘modern’ onderkomen voor PRGoeroes
    • Chris Hoksberg (RISE Labs): ‘Mijn hart en interesse liggen bij de anatomie van het menselijk lichaam’
    • Geslaagd eerste Ondernemers Event van The Alternative Board
    • Grote interesse voor lichaamsdonatie na overlijden Joke Bruijs
    • Pieter Cobelens op Ondernemers Event van The Alternative Board
    • ’s Werelds grootste B2B-jachtcharterevenement keert terug naar Amsterdam
    Facebook Twitter Instagram
    Login
    Wees Meer
    • Home
    • Artikelen
      1. Duurzaamheid
      2. Gezondheid
      3. Financieel
      4. Maatschappelijk
      5. Ontwikkeling
      6. Zichtbaarheid
      Featured

      NL Cares zoekt vrijwilligers voor de Warme Winter Weken

      By Redactie Weesmeer30/11/20210
      Recent

      Antonija Čagalj, CEO Yachtmaster Group: ‘Voor ons gaat het niet om steeds groter worden, maar om steeds beter worden.’

      30/10/2025

      Chris Hoksberg (RISE Labs): ‘Mijn hart en interesse liggen bij de anatomie van het menselijk lichaam’

      28/10/2025

      Ellen van Hemert (Drukwerkdeal): ‘We zijn veel te bescheiden over duurzaamheid’

      09/09/2025
    • Nieuws

      Nieuw ‘modern’ onderkomen voor PRGoeroes

      28/10/2025

      Geslaagd eerste Ondernemers Event van The Alternative Board

      09/10/2025

      Grote interesse voor lichaamsdonatie na overlijden Joke Bruijs

      08/10/2025

      Pieter Cobelens op Ondernemers Event van The Alternative Board

      29/09/2025

      ’s Werelds grootste B2B-jachtcharterevenement keert terug naar Amsterdam

      29/09/2025
    • Over ons
      • Visie
      • Contact
    Wees Meer
    You are at:Home»Artikelen»Duurzaamheid»Cadzand krijgt een van de eerste all-electric en gasloze vakantieparken van Nederland

    Cadzand krijgt een van de eerste all-electric en gasloze vakantieparken van Nederland

    0
    By Redactie Weesmeer on 29/10/2019 Duurzaamheid, Nieuws
    Cadzand Deel terrein gebouwd | Cadzand krijgt een van de eerste all-electric en gasloze vakantieparken van Nederland Cadzand krijgt een van de eerste all-electric en gasloze vakantieparken van Nederland. Alle vakantiewoningen van het nieuwe park Betteld-Cadzand worden gasloos gebouwd, er worden zo’n duizend zonnepanelen neergelegd in en er is gekozen voor een innovatieve warmwatervoorziening (Flamco eco). 

    Cadzand krijgt een van de eerste all-electric en gasloze vakantieparken van Nederland

    Cadzand krijgt een van de eerste all-electric en gasloze vakantieparken van Nederland. Alle vakantiewoningen van het nieuwe park Betteld-Cadzand worden gasloos gebouwd, er worden zo’n duizend zonnepanelen neergelegd in en er is gekozen voor een innovatieve warmwatervoorziening (Flamco eco). 

    Na zeven jaar projectontwikkeling is de verkoop van 40 vakantiehuizen met de bijbehorende grond van start gegaan op een van de eerste duurzame parken van Nederland. Het nieuwe recreatiepark in Cadzand zal uiteindelijk uitbreiden tot ongeveer honderd verhuurobjecten. Eigenaar Bas Hobelman van Betteld-Cadzand vertelt: “We zijn op zoek gegaan naar manieren om zo zuinig mogelijke woningen te bouwen. Dat is onder andere terug te zien in de isolatie, ventilatie en warmteterugwinunits.”

    Verkoop duurzame en gasloze vakantiehuizen start deze maand

    Zeven jaar geleden startte Betteld-Cadzand als een kleine camping van twee hectare. Vervolgens ontstond de ambitie om deze camping te laten groeien naar een vakantiepark. Hiervoor startten de gesprekken met alle betrokken partijen om de vroegere camping Elzenhof te laten groeien naar een vakantiepark met verhuurobjecten die passen bij de huidige markt.

    De verkoop van de eerste veertig vakantiehuizen is deze maand gestart. De eerste opties zijn uitgegeven aan potentiële kopers. Deze vakantiehuizen met de naam Beach Houses hebben een vloeroppervlak van 70 vierkante meter en zijn 5,5 meter hoog. Ze hebben twee verdiepingen en staan op een perceel grond van 350 tot 450 vierkante meter. Uiteindelijk zullen er zo’n honderd verhuurobjecten worden gebouwd. Behalve de Beach Houses komen er twintig villa’s en veertig glampingobjecten. Om tot een all-electric park te komen, is gekozen voor samenwerking met het bedrijf Energy Building uit Rijssen.

    Meer informatie: www.groenaanzee.com

    Je las dit artikel op WeesMeer, hét nieuwsplatform voor ondernemers met ambitie

    Altijd op de hoogte blijven van ons laatste nieuws? Abonneer je dan op onze nieuwsbrief.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Redactie Weesmeer

      Heb jij interessant ondernemersnieuws of een inhoudelijk artikel passend bij een van de categorieën van WeesMeer? Mail ons redactie@weesmeer.nl

      Related Posts

      Nieuw ‘modern’ onderkomen voor PRGoeroes

      28/10/2025

      Geslaagd eerste Ondernemers Event van The Alternative Board

      09/10/2025

      Grote interesse voor lichaamsdonatie na overlijden Joke Bruijs

      08/10/2025

      Comments are closed.

      • LinkedIn
      • Facebook
      • Twitter
      About

      Help mee om WeesMeer verder uit te bouwen.

      Deel je onze visie en wil je een bijdrage leveren aan het verder uitbouwen van WeesMeer?

      Stuur een mail naar info@weesmeer.nl en laten we de mogelijkheden bespreken.

      Recent posts

      Ontdek de wereld van groothandel kinderspeelgoed

      30/10/2025

      Antonija Čagalj, CEO Yachtmaster Group: ‘Voor ons gaat het niet om steeds groter worden, maar om steeds beter worden.’

      30/10/2025

      Nieuw ‘modern’ onderkomen voor PRGoeroes

      28/10/2025
      Categorieën
      Copyright © 2023 | www.WeesMeer.nl
      • Privacy
      • Visie
      • Contact

      Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

      Sign In or Register

      Welcome Back!

      Login to your account below.

      Lost password?
      We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze site zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van deze site, gaan we ervan uit dat je ermee instemt.