Facebook Twitter Instagram
    Trending
    • Ontdek de wereld van groothandel kinderspeelgoed
    • Antonija Čagalj, CEO Yachtmaster Group: ‘Voor ons gaat het niet om steeds groter worden, maar om steeds beter worden.’
    • Nieuw ‘modern’ onderkomen voor PRGoeroes
    • Chris Hoksberg (RISE Labs): ‘Mijn hart en interesse liggen bij de anatomie van het menselijk lichaam’
    • Geslaagd eerste Ondernemers Event van The Alternative Board
    • Grote interesse voor lichaamsdonatie na overlijden Joke Bruijs
    • Pieter Cobelens op Ondernemers Event van The Alternative Board
    • ’s Werelds grootste B2B-jachtcharterevenement keert terug naar Amsterdam
    Facebook Twitter Instagram
    Login
    Wees Meer
    • Home
    • Artikelen
      1. Duurzaamheid
      2. Gezondheid
      3. Financieel
      4. Maatschappelijk
      5. Ontwikkeling
      6. Zichtbaarheid
      Featured

      NL Cares zoekt vrijwilligers voor de Warme Winter Weken

      By Redactie Weesmeer30/11/20210
      Recent

      Antonija Čagalj, CEO Yachtmaster Group: ‘Voor ons gaat het niet om steeds groter worden, maar om steeds beter worden.’

      30/10/2025

      Chris Hoksberg (RISE Labs): ‘Mijn hart en interesse liggen bij de anatomie van het menselijk lichaam’

      28/10/2025

      Ellen van Hemert (Drukwerkdeal): ‘We zijn veel te bescheiden over duurzaamheid’

      09/09/2025
    • Nieuws

      Nieuw ‘modern’ onderkomen voor PRGoeroes

      28/10/2025

      Geslaagd eerste Ondernemers Event van The Alternative Board

      09/10/2025

      Grote interesse voor lichaamsdonatie na overlijden Joke Bruijs

      08/10/2025

      Pieter Cobelens op Ondernemers Event van The Alternative Board

      29/09/2025

      ’s Werelds grootste B2B-jachtcharterevenement keert terug naar Amsterdam

      29/09/2025
    • Over ons
      • Visie
      • Contact
    Wees Meer
    You are at:Home»Nieuws»Anouk Welters geeft mensen regie over hun leven terug

    Anouk Welters geeft mensen regie over hun leven terug

    0
    By Jennifer Delano on 11/09/2023 Nieuws, Persoonlijke ontwikkeling, vrouwen
    Anouk Welters

    Anouk Welters geeft mensen regie over hun leven terug

    NLP- & mBIT-coach Anouk Welters is sinds kort aangehaakt bij de nationaal erkende Passie Profiel methode. Volgens Anouk is dit zoveel meer dan een loopbaantraject.

    Anouk is eigenaar van LaNouk Coaching & Creating in Eindhoven. “Ik help mensen die voor hun gevoel altijd maar bezig zijn en toch tekortschieten op allerlei vlakken. Ik ondersteun hen door bewuste en wijze keuzes te maken en zo de regie op hun werk en leven terug te pakken. Hierdoor leren ze beter om te gaan met werkdruk en ervaren ze weer enthousiasme en energie in hun werk en in het dagelijkse leven.”

    Zoveel meer dan een loopbaantraject

    Het Passie Profiel helpt nieuwsgierige en gedreven professionals met carrièretwijfels om op een eigenzinnige manier te ontdekken waar ze écht blij van worden. Het is volgens Anouk zoveel meer dan een loopbaantraject. “De deelnemers leren zichzelf beter kennen en weten wat ze belangrijk vinden. Hierdoor kunnen ze ook bewustere keuzes maken en sluit een volgende carrière mooi aan bij hun passies en hun waarden.”

    “Het Passie Profiel bevat een flinke reeks filmpjes en oefeningen die helpen om jezelf beter te leren kennen. Je leert ontdekken hoe jouw ideale leven eruitziet en daar concrete acties op te ondernemen, waar je voorheen van je studie in een baan rolde en verder groeide zonder er bij stil te staan of je daar ook gelukkig van wordt. Met persoonlijke coaching vul ik dit aan door elke sessie samen te bekijken wat iemand op dat moment het meest nodig heeft om een stap te zetten in persoonlijke ontwikkeling”, aldus Anouk.

    Meer informatie: LaNouk Coaching & Creating

    Je las dit artikel op WeesMeer, hét nieuwsplatform voor ondernemers met ambitie

    Altijd op de hoogte blijven van ons laatste nieuws? Abonneer je dan op onze nieuwsbrief.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Jennifer Delano
    • Website
    • Facebook
    • Twitter
    • LinkedIn

    Jennifer Delano is een bevlogen vooruitschopper en absoluut de meest spraakmakende pr-specialist van Nederland. Motor achter het bureau. Met een enthousiast team vakmensen achter zich adviseert ze vanuit een grote expertise en passie voor pr. Jennifer organiseert zichtbaarheid door (social)media-aandacht. Creëert nieuws en bedenkt pr- en guerrillamarketing-acties. Schrijft, spreekt, geeft workshops en leert elke dag nieuwe dingen om in te zetten.

    Related Posts

    Antonija Čagalj, CEO Yachtmaster Group: ‘Voor ons gaat het niet om steeds groter worden, maar om steeds beter worden.’

    30/10/2025

    Nieuw ‘modern’ onderkomen voor PRGoeroes

    28/10/2025

    Geslaagd eerste Ondernemers Event van The Alternative Board

    09/10/2025

    Comments are closed.

    • LinkedIn
    • Facebook
    • Twitter
    About

    Help mee om WeesMeer verder uit te bouwen.

    Deel je onze visie en wil je een bijdrage leveren aan het verder uitbouwen van WeesMeer?

    Stuur een mail naar info@weesmeer.nl en laten we de mogelijkheden bespreken.

    Recent posts

    Ontdek de wereld van groothandel kinderspeelgoed

    30/10/2025

    Antonija Čagalj, CEO Yachtmaster Group: ‘Voor ons gaat het niet om steeds groter worden, maar om steeds beter worden.’

    30/10/2025

    Nieuw ‘modern’ onderkomen voor PRGoeroes

    28/10/2025
    Categorieën
    Copyright © 2023 | www.WeesMeer.nl
    • Privacy
    • Visie
    • Contact

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Sign In or Register

    Welcome Back!

    Login to your account below.

    Lost password?
    We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze site zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van deze site, gaan we ervan uit dat je ermee instemt.